ANGIELSKI 1000 SŁÓW w PRACY i PODRÓŻY (Lekcje MP3)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 4 lutego 2014

ANGIELSKI 1000 SŁÓW w PRACY i PODRÓŻY (Lekcje MP3)

ANGIELSKI w PRACY - Szybka Nauka angielskich słówek niezbędnych podczas pracy i podróży za granicę.


Jeśli planujesz w przyszłości pracować za granicą i potrzebujesz szybko nauczyć się angielskich specjalistycznych i najczęściej wykorzystywanych w pracy za granicą słówek to w tym wpisie poznasz metodę i kurs mp3, który uczy 1000 najczęściej stosowanych angielskich słów związanych z pracą i podróżą.

Angielski w pracy za granicą.

Angielski w Pracy - Kurs Mp3
Zapewne zdajesz sobie sprawę, że pracując za granicą lub mając takie plany zrozumienie angielskiego i możliwość swobodnego porozumiewania się będzie dla ciebie niezbędną umiejętnością. Szczególnie podczas podróży do anglojęzycznego kraju, w samej pracy, no i oczywiście mieszkając w tym kraju. Dodatkowo wiele osób pracujących w Polsce coraz częściej z uwag na zagranicznych kontrahentów musi biegle władać językiem angielskim, więc praca na danym stanowisku bardzo często wymaga od Ciebie znajomości angielskiego.

W pracy za granicą jest jeszcze ciężej. Nikt przecież nie wyobraża sobie rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku bez znajomości słownictwa związanego z pracą czy branżą. Problemy pojawiają się również w momencie wypełniania podstawowych dokumentów po angielsku, podobnie jak z kwestiami prawno-księgowymi, wnioskami w banku, ubezpieczeniem i urlopami. Wszystko to wymaga od ciebie znajomości słownictwa związanego z pracą i biznesem, dlatego trzeba się go nauczyć przed rozpoczęciem pracy za granicą. Jak to jednak zrobić szybko i skutecznie?

Rozpocznij od nauki słówek najczęściej stosowanych w pracy za granicą. Możesz uczyć się nawet kiedy nie masz na to czasu.

Jeżeli chcesz szybko zacząć rozumieć język angielski poprzez poznanie najczęściej stosowanych angielskich słówek w pracy i podróży, ale brak Ci czasu aby uczyć się tych słówek online (przed komputerem) to najlepszym rozwiązaniem będzie kurs do nauki ze słuchu w postaci lekcji Mp3. Dzięki temu możesz poznawać nowe słowa kiedy tylko masz możliwość założyć słuchawki, lub uruchomić płytę CD czyli w drodze do pracy, w autobusie, stojąc w korku lub podczas porannej aktywności fizycznej. Link do pobrania takich właśnie lekcji uczących 1000 najczęściej stosowanych angielskich słów w pracy i podróży znajdziesz poniżej.

Kurs: Angielski 1000 słów w pracy i podróży (MP3)

Aby szybko nauczyć się niezbędnego w pracy słownictwa warto rozpocząć od nauki tych słówek, które wykorzystuje się najczęściej. Dla osób, które mają problemy z nauką i chcą szybko zobaczyć efekty powstał kurs: Angielski 1000 słów w pracy i podróży, który umożliwia w bardzo krótkim czasie poznanie i opanowanie 1000 słów wykorzystywanych najczęściej w pracy za granicą oraz w podróży do anglojęzycznych krajów.

Kurs który możesz pobrać na stronie: Angielski 1000 słów w pracy i podróży w formie mp3 zawiera słówka, niezbędne w takich sytuacjach jak::
 • szukanie pracy za granicą
 • wypełnianie różnych dokumentów (od prostych formularzy po skomplikowane wnioski)
 • rozmowa kwalifikacyjna po angielsku
 • wdrażanie się do nowej pracy za granicą
 • sprawy prawno-księgowe związane z nową pracą oraz obowiązkami
 • urlopy i świadczenia
 • ubezpieczenia
 • obowiązki zawodowe w nowej  pracy
 • rezerwowanie biletów lub pobytu w zagranicznym kraju
 • poruszanie się autobusem, pociągiem, samolotem, statkiem np po Londynie
 • pytanie o drogę
 • zamawianie posiłku w restauracji
 • mieszkanie w hotelu
 • nagłe i niespodziewane sytuacje w podróży
 • i wiele więcej...

Dlaczego Lekcje Audio Mp3

Kurs w formie lekcji Audio Mp3 do nauki ze słuchu powstał jako alternatywa do nauki angielskich słówek przez Internet i kierowany jest do osób, które nie mają czasu na codzienną naukę przy komputerze lub spędzają wiele czasu w podróży, stojąc w zakorkowanych ulicach miast podczas dojazdu do pracy lub chcą zamiast słuchania muzyki uczyć się potrzebnych angielskich słówek podczas relaksu lub zajęć na siłowni.

Lekcje Audio Mp3 zostały nagrane są w specjalny sposób. Przeprowadzone badania dowodzą, ze nauka z lekcjami audio nagranymi w ten sposób znacznie ułatwiają i przyśpieszają zapamiętywanie nowych słówek.

Poniżej posłuchaj przykładowej (darmowej) lekcji z kursu - Angielski 1000 słów w pracy za granicą.


Wszystkie lekcje Mp3 z kursu pobierzesz ze strony:
Angielski 1000 słów w Pracy MP3

Dla ułatwienia Ci nauki w zestawie który możesz pobrać klikając na link powyżej otrzymasz lekcje mp3 zawierający zestaw angielski 1000 słów związanych z pracą i podróżowaniem podzielony na dwie części:
 • 500 słów związanych z pracą
 • 500 słów związanych z podróżowaniem                   
Tam znajdziesz możliwość nauki online przy komputerze oraz  wersję mp3 z której możesz korzystać, jak chcesz i gdzie chcesz. Czyli odsłuchiwać nagrania z komputera, zgrać na płytę CD i puszczać w domu lub pracy. Możesz również wgrać je do odtwarzacza mp3 lub telefonu komórkowego i zawsze nosić przy sobie, aby uczyć się słów w każdym miejscu i czasie.

Podsumowanie

Jeżeli chcesz w przyszłości podjąć pracę za granicą, lub wyjechać do anglojęzycznego kraju to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego że umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku oraz znajomość specjalistycznego słownictwa będzie niezbędną umiejętnością bez której bardzo ciężko będzie Ci funkcjonować i pracować za granicą.

Dlatego musisz się go nauczyć, a najszybciej zrobisz to ucząc się tych słów, które są najczęściej wykorzystywane. Stąd warto przemyśleć możliwość nauki z kursem: Angielski 1000 słów w pracy i podróży, gdyż przynosi szybkie efekty i uczy tylko najważniejszych i najbardziej przydatnych w pracy słówek i zwrotów. To absolutna podstawa przed wyjazdem do pracy za granicę.

Jeżeli opanujesz już te słówka warto również dalej rozwijać swoje umiejętności. Do tego polecam wykorzystać obecnie najlepszy na rynku Kurs Business English do nauki przez Internet (online) na portalu eTutor.1 komentarz :

 1. W pracy to ja muszę się skupić na wyliczeniach a Angielski uczę się w domu, dla moich podroży potrzeba i kasy i dobrego porozumienia z Preply http://www.biznesgazeta.net/w-jaki-sposob-mozna-sie-nigdy-nie-nauczyc-jezyka-obcego

  OdpowiedzUsuń

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies