POSTANOWIENIA NOWOROCZNE a Nauka Języka Angielskiego.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 1 stycznia 2016

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE a Nauka Języka Angielskiego.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE - czyli 5 skutecznych sposobów na to aby w końcu nauczyć się języka angielskiego!

Jeśli jednym z Twoich postanowień noworocznych jest nauczenie się języka angielskiego to w tym artykule poznasz pięć sposobów które pomogą Ci je zrealizować oraz szybko nauczyć się rozumieć i mówić w języku angielskim.

1). Określ konkretny cel!


Po pierwsze i najważniejsze musisz wyznaczyć sobie konkretny cel do którego będziesz dążyć. Samo stwierdzenie - chcę nauczyć się angielskiego bez konkretnej daty nic nie znaczy. Twoje postanowienie musi jasno określać to co chcesz osiągnąć i w jakim czasie (przykładowo)

2). Ustal ścisły harmonogram nauki.

Bardzo ważnym jest ustalenie własnego indywidualnego harmonogramu nauki języka angielskiego. Niezależnie od tego czy zamierzasz przeznaczyć na naukę 10 minut czy 2 godziny dziennie lub co 2 dni - najważniejszym jest abyś go przestrzegał i był konsekwentny w jego wypełnianiu. Swój harmonogram nauki języka angielskiego ustal w ten sposób, aby był dla ciebie realny do wykonania (przykłady):
 • codziennie nauczę się 10 nowych angielskich słówek,
 • co tydzień w sobotę spędzę 2 godziny na naukę z internetowym kursem,
 • 2 razy w tygodniu będę uczęszczał na kurs językowy w szkole X,
 • codziennie w drodze do pracy (szkoły itd.) będę słuchał lekcji języka angielskiego na mp3
 • raz w tygodniu w niedzielę obejrzę film z angielskimi napisami ... itd.

3). Zainwestuj w dobry i sprawdzony kurs języka angielskiego.

Jeżeli chcesz dodatkowo zmotywować się do nauki to zainwestuj w skuteczny i sprawdzony kurs języka angielskiego. Taka inwestycja nie tylko zapewni Ci dostęp do lekcji, ćwiczeń i materiałów  na najwyższym poziomie, ale również dodatkowo zmotywuje Cię do nauki. Płacąc za dobry i sprawdzony kurs angielskiego online przez Internet będziesz czuł się wręcz zobligowany do systematycznego korzystania z niego.

4). Jeśli nie masz czasu na tradycyjne lekcje - ucz się angielskiego przez Internet.

W internecie znajdziesz obecnie wiele skutecznych kursów do szybkiej nauki angielskiego z których możesz korzystać kiedy tylko chcesz lub kiedy dysponujesz wolnym czasem..
Do nauki przez Internet polecam Ci również wypróbować Multimedialny Kurs Angielskiego na stronie portalu eTutor, gdzie w jednym miejscu znajdziesz nie tylko wiele multimedialnych lekcji ale również nagrania video, liczne ćwiczenia, fotolekcje, gry, rozbudowany słownik angielskiego Diki, oraz ogromna bazę słówek, których możesz uczyć się w wygodny sposób i regularnie powtarzać przy pomocy wbudowanego w serwis algorytmu powtórek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się jak możesz otrzymać pełny dostęp do kursu eTutor za Darmo - wykorzystaj tą możliwość, gdyż będzie to znakomity sposób na to aby rozpocząć naukę angielskiego w tym 2016 roku.

5) Otocz się językiem angielskim.

Poza nauką według ustalonego wcześniej harmonogramu i z wykorzystaniem technik i kursów postaraj się otoczyć językiem angielskim.

Zacznij realizację noworocznych postanowień już teraz.

Mam nadzieję, że ten artykuł będzie dla Ciebie inspiracją do porzucenia niejasnych postanowień i wyznaczenia sobie konkretnego celu - nauczenia się języka angielskiego na poziomie, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Ale pamiętaj, nie odkładaj nauki na później, znajdź metodę najbardziej odpowiednią dla siebie. Zaopatrz się w wartościowe materiały oraz rozpocznij naukę już dzisiaj Swój cel realizuj konsekwentnie i systematycznie, a efekty swojej pracy, dostrzeżesz bardzo szybko, czego serdecznie Ci życzę w tym nowym 2016 roku!

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie pomocny to polub nasz profil na Facebooku: http://www.facebook.com/NaukaAngielskiegoOnline lub udostępnij go dalej swoim znajomym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ PONIŻSZE VIDEO
Jak w 90 dni nauczyć się rozumieć ponad 80% angielskich tekstów.


12 komentarzy :

 1. Bardzo wartościowe porady. Sama od początku roku próbuję się mobilizować do nauki, bo chcę w końcu nauczyć się angielskiego, gdyż jest mi często potrzebny w pracy. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim, którzy postawili sobie cel nauczenia się angielskiego w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuję i ja - najlepszego na Nowy Rok

   Usuń
 2. Ja również zabieram się do nauki - dzięki za motywujące porady!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sporo bardzo cennych porad na temat nauki języka angielskiego. Dziękuje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Barbara Żmudzka2 stycznia 2015 13:31

  Bardzo motywujące porady i wiele ciekawych sposobów na to aby w końcu nauczyć się angielskiego. Według mnie jeśli nie ma się czasu to nauka przy pomocy kursów mp3 i aplikacji mobilnych na smartfony bardzo pomaga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super artykuł i cenne porady - Dziękuje!

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja oprócz nauczenia się angielskiego chciałabym jeszcze schudnąć - jak to zrobić??

  OdpowiedzUsuń
 7. eTutor jest super - obecnie chyba najbardziej kompleksowy kurs do nauki angielskiego w domu. Sam korzystam i polecam podobnie jak autor tego wpisu.

  OdpowiedzUsuń
 8. sposoby na naukę angielskiego

  Witajcie,
  Podzielcie się swoimi efektywnymi sposobami na szybką i przyjemną naukę języka angielskiego:)
  Moje aktualne sposoby to:
  • powtarzanie gramatyki poprzez piosenki JJ English na YouTube
  • oglądanie raz w tygodniu krótkich filmów + quiz na Engvid
  • powtarzanie słówek grając w App JJ English
  • aktywność na fb grupie "English for Women"
  Miałem problemy z studiowaniem języka angielskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam Preply.
  Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka angielskiego online z nośnikami mowy"nativespeaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo!
  Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm.
  Indywidualne podejście.
  Wykwalifikowani wykładowcy !
  nauka przez Skype jest bardzo efektywna !
  Rezultat nie zmusi czekać!
  Polecam bardzo !

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe porady dla początkujących. Potwierdzam ponadto skuteczność nauki metodami znanymi ze strony 1000 słów. Osobiście w ten sposób nauczyłem się angielskiego i niemieckiego o czym piszę na swoim blogu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja angielskiego uczyłam się w szkole Demostenes we Wrocławiu (http://demostenes.com.pl/). Cały kurs był bardzo przyjemny ze względu na nauczyciela, który zaszczepił we mnie pasję do języka angielskiego. Co najważniejsze, nauczyłam się wtedy biegle mówić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo wartościowe porady. Najważniejsze tylko aby się ich trzymać, wyznaczyć cel nauki i być konsekwentnym. Motywacja przyjdzie sama jak będziesz widzieć szybkie efekty swojej nauki.

  OdpowiedzUsuń

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies