FISZKI MP3 do Szybkiej Nauki Języka Angielskiego.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 24 czerwca 2014

FISZKI MP3 do Szybkiej Nauki Języka Angielskiego.

Nowe zestawy FISZEK MP3 do nauki języka angielskiego. 


Szerzej o nauce języka angielskiego przy pomocy Fiszek Mp3 pisałem w artykule: Fiszki Audio Mp3 - Język angielski. Dziś udostępniam przykładowe nagrania z nowych zestawów do nauki oraz pokażę Ci jak otrzymać Angielskie Fiszki wyd. Cztery głowy jeszcze taniej!

Fiszki wydawnictwa Cztery głowy są jednymi z najlepszych materiałów do nauki nowych słówek oraz całych zdań i zwrotów języków obcych (w tym również oczywiście języka angielskiego). Dzięki nim każdy może uczyć się języka angielskiego podczas wykonywania codziennych obowiązków. Wystarczy pliki mp3 z fiszkami wgrać do telefony lub odtwarzacza mp3 i słuchać w każdej możliwej do tego chwili. 

Więcej informacji nt. Fiszek Mp3 znajdziesz tutaj.

Dzisiaj udostępniam kilka fragmentów nowych zestawów Fiszek Audio Mp3 do nauki języka angielskiego. Darmowe video znajdziesz poniżej wraz z opisem i linkiem do pobrania pełnych wersji Fiszek Mp3. Do 02.07.2013 trwa również promocja cenowa na Fiszki wyd. Cztery głowy, szczegóły również w tym wpisie.

ANGIELSKIE FISZKI MP3 - Rozmówki (Konwersacje Mp3)

audiobooki: FISZKI audio - j. angielski - Konwersacje - audiobookFISZKI audio – język angielski – Konwersacje.
Poziom: A2-B2, intermediate (średnio zaawansowany).

Tytuł powstał z myślą o osobach, które mimo, że uczą się języka angielskiego już od jakiegoś czasu, wciąż boją się mówić w tym języku. Dzięki niemu każdy będzie w stanie przełamać barierę i zacząć mówić - płynnie, spontanicznie i bez kompleksów.Pobierz Pełną Wersję: FISZKI MP3 - Konwersacje (mp3)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANGIELSKIE FISZKI MP3 - Czasowniki dla zaawansowanych

audiobooki: FISZKI audio - j. angielski - Czasowniki dla zaawansowanych - audiobookFISZKI audio – język angielski – Czasowniki dla zaawansowanych.
Poziom: C1/C2, advanced (zaawansowany).

Czasowniki są podstawą płynnej komunikacji – warto je zatem znać. FISZKI audio to proste zasady i wyraźne nagrania, czyli klucz do skutecznej nauki.


 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ANGIELSKIE FISZKI MP3 - Biznes (Mp3)

audiobooki: FISZKI audio - j. angielski - Biznes - audiobook
FISZKI audio - język angielski - BiznesPoziom: B2, upper-intermediate (wyższy średnio zaawansowany).

FISZKI – kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY – doczekał się wersji audio. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.Pobierz Pełną Wersję: FISZKI MP3 - Biznes (mp3)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANGIELSKIE FISZKI MP3 - Matura rozszerzona (Mp3)

audiobooki: FISZKI audio - j. angielski - Matura rozszerzona - audiobookFISZKI audio – język angielski – Matura rozszerzona.
Poziom: B2, upper-intermediate (wyższy średnio zaawansowany).

Doskonały sposób na rozpoczęcie przygotowań do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.
 


Pobierz Pełną Wersję: FISZKI MP3 - Matura rozszerzona (mp3)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
A teraz ważna informacja:  
Trwa promocja wydawnictwa Cztery głowy dzięki któremu możesz pobrać dla siebie dowolną ilość  Fiszek Audio Mp3 do nauki języków obcych nawet 50% Taniej!


Stawiaj na rozwój - poznawaj języki obce. Dzięki Fiszkom szybko opanujesz podstawy języka obcego. Nie tylko z łatwością zrozumiesz najważniejsze wyrażenia, lecz także sam zaczniesz ich używać. Każdy produkt, to setki słów i zwrotów oraz kilkadziesiąt minut wyraźnych nagrań. Rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni!

Promocja cenowa trwa do 2 lipca!
Zobacz stronę promocji: WYPRZEDAŻ FISZKI od 4,99zł (zobacz)!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

Portal ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Angielski na Mp3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego) Dodatkowo do wielu audiokursów dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3

Kurs angielskiego na mp3 to wyjątkowo skuteczne materiały do taniej nauki języka w domu, którym warto się bliżej przyjrzeć choćby dlatego, że wszystkie audiobooki, kursy Mp3 i ebooki oraz angielskie książki audio dostępne na naszych stronach są objęte 100% gwarancją satysfakcji oraz gwarancją najniższej ceny. Pamiętaj również, że wszystkie publikacje do nauki otrzymujesz w 3 min prosto na swój komputer (poprzez e-mail), bez wychodzenia z domu i kosztów przesyłki. Dodatkowo Wiele darmowych fragmentów do pobrania bezpośrednio ze strony umożliwia Ci zaznajomienie się z kursem przed zakupem.

Nie trać czasu ucz się angielskiego Tanio i skutecznie...

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis angielskimp3.e-nexto.com.pl • Copyright © 2010-2015 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved - polityka prywatności i cookies