ROZMÓWKI - ANGIELSKIE ZWROTY (Jak szybko nauczyć się rozmawiać po angielsku?)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 11 czerwca 2014

ROZMÓWKI - ANGIELSKIE ZWROTY (Jak szybko nauczyć się rozmawiać po angielsku?)

Rozmówki - Angielskie Zwroty

Jak nauczyć się 500 najważniejszych angielskich zwrotów, aby szybko zacząć rozmawiać po angielsku?

Wakacje coraz bliżej, a to często wiąże się również z sezonem zagranicznych wyjazdów i pewnie dlatego otrzymuję coraz więcej wiadomości z pytaniem. - Jaki wybrać kurs aby szybko nauczyć się rozmawiać podczas codziennych sytuacji oraz wakacyjnych wyjazdów za granicę?.

Dlatego dzisiaj chciałem opowiedzieć o ciekawym i bardzo skutecznym kursie angielskiego, który w efektywny sposób pozwala w krótkim czasie poznać najważniejsze angielskie zwroty i w skuteczny sposób szybko je zapamiętać. Kurs ten będzie jednocześnie moją odpowiedzią na często zadawane pytanie:

- Jak szybko nauczyć się rozmawiać po angielsku?

Jedną z najskuteczniejszych metod na to aby szybko nauczyć się rozmawiać w języku angielskim (przez co móc porozumieć się w codziennych sytuacjach, w sklepie, na ulicy, lotnisku lub na wakacjach) jest nauczenie się najczęściej stosowanych na co dzień angielskich zwrotów i zdań. Umożliwia to specjalnie przygotowany Kurs - 500 praktycznych zwrotów języka angielskiego (Rozmówki). 

Kurs ten w zawiera tylko najważniejsze zdania i skupia się na nauce najpotrzebniejszych zdań i wyrażeń, których używa się kilka razy w ciągu każdego dnia, więc po ich poznaniu możesz zacząć swobodnie się dogadywać i rozumieć innych.

Przykładowe angielskie zwroty, których nauczysz się z kursu

Gdzie znaleźć i jak szybko nauczyć się 500 najpopularniejszych angielskich zwrotów?

Kurs o którym mowa jest dostępny na stronach serwisu 1000 słów przez co angielskich zwrotów możesz uczyć się na dwa sposoby:

Uczysz się angielskich zwrotów na komputerze z dostępem do internetu w ten sam sposób jak ucząc się angielskich słówek metodą 1000 słów. Zobacz: Jak wygląda nauka słówek na portalu 1000 słów.
(Opis metody od 7:40)

Ja jednak szerzej opiszę druga dostępną metodę - kurs angielskich zwrotów w plikach Mp3. Podobnie jak w przypadku nauki online, angielskie rozmówki zostały podzielone na 25 części po 20 zwrotów i nagrane w plikach mp3. Jest to bardzo wygodna forma, gdyż możesz uczyć się w praktycznie w każdej chwili (podczas prowadzenia samochodu, w pociągu, tramwaju, podczas wykonywania codziennych obowiązków itd). Wystarczy wgrać pliki mp3 na swój telefon lub odtwarzacz mp3 i słuchać w każdej możliwej do tego chwili.

Jak działa ta metoda szybkiej nauki angielskich zwrotów?

Pliki MP3 Kursu zostały nagrane w specjalny sposób, (wykorzystując skuteczną metodę 1000 słów) aby maksymalnie zwiększyć szybkość nauki i możliwość trwałego zapamiętywania uczonych angielskich zwrotów. 
Angielskie Rozmówki Mp3 - schemat nagrań.
Częste słuchanie tych specjalnie przygotowanych nagrań powoduje, że po kilkukrotnym odsłuchaniu człowiek automatycznie zapamiętuje dane wyrażenie i może je bez zastanowienia użyć w konkretnej sytuacji. To jest dokładnie tak samo jak z zapamiętywaniem tekstów piosenek lub reklam. Nie starasz się ich zapamiętać, ale mimo wszystko  po kilkukrotnym odsłuchaniu automatycznie je pamiętasz. 

Zadanie dla Ciebie na teraz...

Posłuchaj zamieszczonego poniżej nagrania kilka, kilkanaście razy, aby przekonać się, że po kilku, kilkunastu jego odtworzeniach w automatyczny sposób zapamiętasz zamieszczone w nim niektóre praktyczne angielskie zwroty, które możesz już zacząć stosować na co dzień podczas rozmów w języku angielskim.Poniższe nagranie zawiera 1 z 25 dostępnych lekcji (mp3)
Kursu 500 super przydatnych angielskich zwrotów.Aby pobrać wszystkie 25 lekcji wejdź na stronę:
500 praktycznych angielskich zwrotówWięcej na temat metody 1000 słów przeczytasz w artykule: 
Angielski 1000 słów - skuteczna nauka angielskich słówek

Zwroty po angielsku - szybka nauka. 

Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) 
to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.6 komentarzy :

 1. AdamŚwierczewski14 czerwca 2012 13:15

  Ta metoda jest rewelacyjna. Na początku byłem sceptyczny, ale faktycznie tak jak pisze autor kilkanaście razy odsłuchałem nagranie zamieszczone powyżej i zapamiętałem przez to większość zwrotów w nim występujących i teraz czuję, że mogę bez zastanowienia użyć ich w danej sytuacji. Niesamowite jak w prosty sposób można zacząć rozmawiać po angielsku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam, ponieważ sama w bardzo podobny sposób uczyłam się angielskiego, który był mi potrzebny, kiedy zdecydowałam, że wyjadę do pracy za granicę. Opanowałam podstawowe zdania i słowa, a kiedy byłam już na miejscu w Leicester to potrafiłam porozumiewać się w codziennych sytuacjach, a z czasem rozwijając słownictwo i czynnie praktykując potrafiłam już płynnie rozmawiać po angielsku w każdej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się ta metoda - zamówiłem pełną wersję - Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałem przekonania, jednak po wysłuchania fragmentu się przekonałem. Te angielskie zwroty nagrane w ten sposób prawie same wchodzą do głowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja przechodziłem przez różne metody w nauce języka, w końcu stanęło na nauce w domu. Uczyłem się z metodą kursu ENLINADO, w ciągu kilku miesięcy ,,wyrobiłem się''w języku.
  Komunikacja nie robi teraz dla mnie dużego problemu mam kilku znajomych native speakerów, których nauczyłem się wyszukiwać dzięki radom z tego kursu.

  OdpowiedzUsuń

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies