ANGIELSKI dla POCZĄTKUJACYCH (PDF i MP3) - Zobacz które kursy warto wybrać na początek?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 2 listopada 2011

ANGIELSKI dla POCZĄTKUJACYCH (PDF i MP3) - Zobacz które kursy warto wybrać na początek?

Zobacz najlepszy zestaw kursów Mp3
do nauki języka angielskiego dla początkujących.
Nie wiesz jaki kurs wybrać - skorzystaj z porady w tym artykule...

Każdy, kto pragnie rozpocząć naukę języka angielskiego przy pomocy kursów mp3 staje przed wyborem odpowiedniego dla siebie kursu... Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju materiałów i lekcji, dlatego przygotowałem artykuł w którym postaram się odpowiedzieć na pytanie, które stawia sobie wiele osób rozpoczynających naukę:

Jaki kurs języka angielskiego będzie najlepszy dla osoby początkującej lub chcącej rozpocząć naukę języka przy użyciu lekcji w plikach mp3?

Po przeanalizowaniu i poznaniu wielu równych kursów oraz zebraniu wielu opinii od osób, które miały możliwość uczyć się przy pomocy lekcji mp3 wydanych przez różnych wydawców - dzisiaj chciałbym przedstawić Ci najlepszy według mnie zestaw kursów Mp3 języka angielskiego dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć naukę angielskiego słuchając nagrań audio.

Dla wszystkich początkujących szczególnie rekomenduję:
Pakiet Języka Angielskiego - Od Początku (wydawnictwa Edgard)Dlaczego uważam, że właśnie ten pakiet kursów jest najlepszy...?

Ponieważ zawiera on kompletny zestaw kursów, które powinny posiadać wszystkie osoby, które na poważnie chcą nauczyć się języka angielskiego. Przeznaczony jest on dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, które zaczynają naukę lub chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Pakiet zawiera w sumie ponad 8 godzin nagrań mp3, wysokiej jakości nagrań native speakerów i obejmują wiele zagadnień, m.in. nawiązywanie kontaktów, wyrażanie uczuć, emocji i opinii, relacjonowanie zdarzeń, negocjowanie, a także rozmowy telefoniczne, spotkania, podróże, praca, rozmowy w restauracji i u lekarza, składanie reklamacji i wiele innych, dzięki czemu poznasz wiele słówek i wyrażeń, oraz nauczysz się wielu zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Unikalne zestawienie zwrotów konwersacyjnych pozwala wzbogacić Ci zasób swojego słownictwa i udoskonalić umiejętność płynnego formułowania dłuższych konstrukcji zdaniowych niezbędnych do swobodnej rozmowy w języku angielskim.

Pakiet Angielski od Początku zawiera:

1)# Kurs: Angielski dla Początkujących - AudioKurs + ebook
Zdecydowanie najpopularniejszy i najczęściej polecany kurs angielskiego do nauki ze słuchu. Kurs obejmuje 12 lekcji - aż 128 minut nagrań - uczących 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia. Dodatkowo zawiera podręcznik w postaci ebooka (pdf), który bardzo pomaga w nauce. W podręczniku znajdziesz kompletny zapis słowny wszystkich lekcji mp3, dzięki czemu możesz uczyć się skuteczniej śledząc lekcje wzrokowo...

2)# Kurs: Angielski - Konwersacje dla początkujących

Jest on według mnie świetnym uzupełnieniem kursu podstawowego, gdyż kładzie szczególną uwagę na gotowe zdania i wyrażenia, dzięki którym możesz ćwiczyć umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Zawiera bardzo dużo praktycznych i gotowych gotowych dialogów, z którymi spotykamy się na co dzień i które możemy wykorzystać w wielu sytuacjach dnia codziennego. Kurs konwersacje dla początkujących pozwala osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

3)# Kurs: Angielski - Niezbędne zwroty i wyrażenia.

Audio Kurs zawierający ponad 2,5 godziny wysokiej jakości nagrań native speakerów obejmuje 17 najważniejszych zagadnień, m.in. nawiązywanie kontaktów, wyrażanie uczuć, emocji i opinii, relacjonowanie zdarzeń, negocjowanie, a także rozmowy telefoniczne, spotkania, podróże, praca. Kurs uczy prawie 700 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście co zdecydowanie wpływa na skuteczność zapamiętywania i późniejszego użycia poznanych zwrotów podczas rozmowy.

Oczywiście do każdego kursu jak już wspomniałem dołączone są podręczniki PDF, które zawierają użyte w nagraniach dialogi, słówka wraz z tłumaczeniem na język polski. Dodatkowo w każdym podręczniku znajdziesz również praktyczne ćwiczenia utrwalające (przykładowa strona z takiego podręcznika - kursu dla początkujących znajduje się na rysunku poniżej)

Kliknij na stronie aby powiększyć

Dlaczego warto mieć ten zestaw kursów Mp3?
 • Dzięki tym kursom poznasz wiele niezbędnych słówek i wyrażeń, oraz niezbędne zwroty potrzebne do swobodnego porozumiewania się w codziennych sytuacjach.
 • Zestaw kursów dla początkujących zawiera unikalne zestawienie zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się w języku angielskim bo każdy, kto poważnie traktuje naukę języka niemieckiego powinien je znać, aby płynnie i swobodnie mówić w po angielsku.
 • Zestaw zawiera ponad 8 godziny wysokiej jakości nagrań (nagranych przez angielskich lektorów), oraz 3 książeczki w formacie pdf (zawierające pełny tekst kursów wraz z tłumaczeniami) - które stanowią doskonałe uzupełnienie kursów i wspomagają skuteczna naukę.
Dla kogo kierowany jest powyższy zestaw...?

 • Dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego od początku.
 • Dla osób początkujących lub średnio zaawansowanych, które znają już podstawy.
 • Dla wszystkich chcących utrwalić swoją znajomość języka angielskiego.
 • Dla osób szukających alternatywy do tradycyjnych kursów w szkołach językowych.
 • Dla osób zapracowanych, nie mających czasu na naukę języka angielskiego (kursy mp3 są idealne do nauki ze słuchu nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków)
 • Dla uczniów szkół (liceum, gimnazjum itd) - w celu utrwalania wiedzy zdobytej podczas lekcji niemieckiego w szkole oraz podczas przygotowywania się do egzaminów jezykowych jak również matury.

Jak najkorzystniej pobrać dla siebie powyższe kursy...?

Opisywany w tym artykule - zestaw najkorzystniej zamówisz na stronie:
Pakiet - Angielski dla początkujących (Mp3) gdzie znajdziesz:

 • Zestaw polecanych przeze mnie (jak również wielu czytelników) najlepszych kursów języka angielskiego w pakiecie (za 59,90zł) - to równowartość za zaledwie około 2-3 godzin nauki w tradycyjnej szkole językowej.
 • Oczywiście każdy z kursów możesz zakupić osobno - choć i tak większość osób, które zakupiły dla siebie np kurs dla początkujących w kolejnym kroku zamawiają kolejne kursy: konwersacje, gramatykę na mp3 oraz niezbędne zwroty i wyrażenia.
 • Brak kosztów przesyłki (wysyłka - 0 zł) - link do pobrania kursów otrzymujesz na e-mail i pliki mp3 pobierasz bezpośrednio na swój komputer bez wychodzenia z domu.
 • Błyskawiczna realizacja zamówienia ( nie czekasz na przesyłkę) - kursów słuchasz już 5 min po opłaceniu zamówienia.
(pakiet otrzymasz taniej o 20% od wersji na płytach CD)

Gwarantuję, że będzie to dla Ciebie naprawdę świetna inwestycja, gdyż za cenę około trzech godzin nauki w tradycyjnej szkole językowej otrzymasz zestaw kursów do nauki języka angielskiego ze słuchu (ponad 8 godziny profesjonalnych nagrań mp3 - uczących prawidłowej wymowy, słówek, gotowych wyrażeń i zwrotów oraz swobodnego rozmawiania w języku angielskim) wraz z podręcznikami w plikach PDF (ebooki), które możesz wydrukować i uczyć sie języka jeszcze skuteczniej niż dotąd...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zobacz również:
- Jak uczyć się angielskiego na co dzień - Poradnk
- FISZKI MP3 - skuteczny sposób na naukę słówek języka angielskiego.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 komentarz :

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies