FISZKI AUDIO (MP3) - skuteczna nauka słówek języka angielskiego.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 13 września 2011

FISZKI AUDIO (MP3) - skuteczna nauka słówek języka angielskiego.

FISZKI MP3 (AUDIO) - Język angielski. 

Wykorzystaj Fiszki Mp3 do skutecznej nauki słówek angielskich.

Dziś przygotowałem artykuł, który pomoże Ci w nauce słówek języka angielskiego. Wyobraź sobie, że od dzisiaj możesz uczyć się angielskich słówek podczas codziennych obowiązków - wystarczy tylko odtwarzacz Mp3 lub komórka oraz Angielskie Fiszki Mp3.

Na wstępie wytłumaczę co to są Fiszki dla wszystkich tych, którzy nie uczyli się jeszcze przy ich pomocy. Są to w skrócie małe karteczki (kartoniki) gdzie na jednej stronie jest napisane słówko lub zwrot w języku ojczystym, a na drugiej w języku obcym.

Fiszki można stworzyć samemu, ale jest to czasochłonne, dlatego szczerze polecam skorzystać z gotowych już e-kartoników, które można znaleźć np. na stronie: Słownik 2000 najczęściej używanych słów w języku angielskim. Na powyższej stronie wystarczy wybrać literę ze słówkami i wygenerować plik pdf, aby go później wydrukować i wyciąć karteczki z danymi słówkami.

Jednak co zrobić, kiedy chcemy uczyć się słówek angielskich a nie mamy możliwości korzystać z tradycyjnych karteczek lub najlepszych programów do nauki słówek przez Internet?


Jest na to rozwiązanie - FISZKI MP3 - poznaj ich zalety...

Fiszki audio (mp3) to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim. Możesz swobodnie i skutecznie uczyć się angielskich słówek w każdym momencie. Wystarczy, że wgrasz fiszki Mp3 na odtwarzacz Mp3 lub komórkę i będziesz słuchać ich kiedy dojeżdżasz do pracy, prowadzisz samochód, lub nawet pracujesz lub odpoczywasz.

Fiszki Mp3 - nagrane są w systemie:
hasło polskie – hasło angielskie – p
rzerwa na głośne powtórzenie.
Dlaczego właśnie w ten sposób...? Badania dowodzą, że to zdecydowanie najskuteczni
ejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy.

Angielskie Fiszki Mp3 zawierają również starannie dobrane słownictwo, które zostało uszeregowane w kolejnych jednostkach lekcyjnych, które gwarantują szybkie zapamiętywanie i naukę (słówka w obrębie każdej jednostki nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń, dzięki temu przyswajanie słówek i podstawowych reguł gramatycznych staje się dużo łatwiejsze)

Nagrania zostały przygotowane w bardzo profesjonalny sposób. Przy ich tworzeniu położono duży nacisk na poprawną brytyjska wymowę, dlatego nagrania native speakerów cechują się wysoką jakością. W fiszkach, wydawnictwa Cztery Głowy, które szczególnie polecam (słowa w języku angielskim tłumaczy angielska lektorka – Caroline Lebek. Swoją pracę wykonała bardzo dobrze, gdyż czyta ona hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu masz pewność że używając opanowanych dzięki fiszkom słówek i zwrotów – każdy Cię zrozumie.

Fiszki Audio wyd. Cztery głowy posiadają również funkcję SPELL, która wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni.

Wystarczy już chyba tych opisów - zobacz poniższy fragment jednej z jednostki lekcyjnej, aby przekonać się jak skuteczną i wygodną formą nauki są Fiszki Mp3.


Czy nie uważasz, że to świetna forma nauki słówek...?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skąd mogę pobrać - FISZKI AUDIO (Mp3)...?
Wszystkie dostępne zestawy fiszek znajdziesz na stronie:
FISZKI Mp3 (język angielski)
Tradycyjne fiszki (karteczki) znajdziesz na stronie: FISZKI

Poniżej jednak opisałem kilka przykładowych zestawów Audio - Fiszek do nauki języka angielskiego, które osobiście bardzo polecam. Jak już wyżej wspomniałem wydawca zadbał o to aby nauka była jeszcze bardziej efektywna i podzielił fiszki na odpowiednie kategorie, nie tylko tematyczne ale również na poziomy zaawansowania uczących się i tak powstały zestawy, które pozwoliłem sobie krótko poniżej scharakteryzować.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
FISZKI Mp3 - Język angielski (STARTER) - audiobook

Pakiet starter - przeznaczony jest dla absolutnie początkujących, zawiera 65 minut nagrań, w sumie ponad 500 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście. Słownictwo zostało starannie dobrane i usystematyzowane w 13 jednostkach lekcyjnych.

Kurs - FISZKI Mp3 - STARTER kosztuje tylko - 7,99 zł
Pobierz: FISZKI MP3 - Angielski (Starter)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
FISZKI Mp3 - Język angielski (SŁOWNICTWO 1) - audiobook

Pakiet Słownictwo 1 - to fiszki na poziomie A1, elementary (podstawowy), zawiera 190 minut nagrań, w sumie ponad 2200 słów, które zostały usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem.

Kurs - FISZKI Mp3 - SŁOWNICTWO 1 - kosztuje tylko - 15,99 zł
(to aż 20% taniej niż w wersji na płycie CD)
Pobierz: FISZKI MP3 - Angielski (Słownictwo 1)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 FISZKI Mp3 - Język angielski (CZASOWNIKI A) - audiobook

Pakiet Czasowniki A - to fiszki na poziomie A1/A2, elementary (podstawowy), zawiera 75 minut nagrań w sumie ponad 700 słów w tym następujące zagadnienia:
- czasowniki nieregularne (100),
- czasowniki frazowe (88)
- kolokacje (112)

Kurs - FISZKI Mp3 - CZASOWNIKI A - kosztuje tylko - 15,99 zł
(to aż 20% taniej niż w wersji na płycie CD)
Pobierz: FISZKI MP3 - Angielski (Czasowniki A)
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
FISZKI Mp3 - Język angielski (MATURA USTNA) - audiobook

Pakiet Matura ustna - to fiszki na poziomie B1/B2, intermediate (średnio-zaawansowany), zawiera 75 minut nagrań w sumie ponad 700 słów usystematyzowanych w 12 wymaganych na egzaminie maturalnym zagadnieniach, co zagwarantuje optymalne przygotowanie do matury z języka angielskiego.

Kurs - FISZKI Mp3 - MATURA USTNA - kosztuje tylko - 7,99 zł
Pobierz: FISZKI MP3 - Angielski (Matura Ustna)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozostałe zestawy: Fiszki Mp3 (język angielski) - Fiszki Mp3 (inne języki)
 

Zobacz tradycyjne Fiszki dostępne na stronie Fiszki.pl


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zobacz również
Jak szybko nauczyć się rozmawiać po angielsku? Poznaj i Naucz się 500 Praktycznych Zwrotów Języka Angielskiego!
Wejdź na: http://angielskionline.edu.pl/500zwrotow
aby pobrać pełną wersję!Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu)
to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

Portal ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Angielski na Mp3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego) Dodatkowo do wielu audiokursów dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3 Kurs - Angielski na Mp3

Kurs angielskiego na mp3 to wyjątkowo skuteczne materiały do taniej nauki języka w domu, którym warto się bliżej przyjrzeć choćby dlatego, że wszystkie audiobooki, kursy Mp3 i ebooki oraz angielskie książki audio dostępne na naszych stronach są objęte 100% gwarancją satysfakcji oraz gwarancją najniższej ceny. Pamiętaj również, że wszystkie publikacje do nauki otrzymujesz w 3 min prosto na swój komputer (poprzez e-mail), bez wychodzenia z domu i kosztów przesyłki. Dodatkowo Wiele darmowych fragmentów do pobrania bezpośrednio ze strony umożliwia Ci zaznajomienie się z kursem przed zakupem.

Nie trać czasu ucz się angielskiego Tanio i skutecznie...

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis angielskimp3.e-nexto.com.pl • Copyright © 2010-2015 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved - polityka prywatności i cookies