ANGIELSKI - KURS GRAMATYKI na MP3 (do pobrania Lekcje Mp3 i Podręcznik PDF)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 8 września 2011

ANGIELSKI - KURS GRAMATYKI na MP3 (do pobrania Lekcje Mp3 i Podręcznik PDF)

ANGIELSKI - KURS GRAMATYKI na MP3
Naucz się angielskiej gramatyki słuchając kursu audio.


Czy angielskiej gramatyki można nauczyć się nie korzystając z książek i podręczników? Czy audio-kurs może być skuteczny w nauce gramatyki? Przedstawiam Ci audio-kurs w plikach Mp3, dzięki któremu przekonasz się, że TAK!

Właśnie zapoznałem się z kursem Mp3 od wydawnictwa Edgard, stworzonym dla wszystkich tych, którzy w praktyczny sposób chcą poznać lub utrwalić sobie zasady gramatyczne języka angielskiego i muszę przyznać, że autorzy wraz z lektorami wykonali kawał dobrej roboty i stworzyli rewelacyjny kurs audio: Angielski Gramatyka na Mp3

Opis kursu (audiobooka)

Angielski Gramatyka to kurs gramatyki angielskiej z licznymi przykładami, ćwiczeniami oraz kluczem odpowiedzi. W ciekawy sposób przedstawia najważniejsze zagadnienia gramatyczne i mówi:

- jak poprawnie budować zdania,
- jak tworzyć pytania i przeczenia,
- jak posługiwać się zaimkami,
- opisuje najczęściej stosowane czasy,
- podaje przykłady czasowników nieregularnych wraz z licznymi przykładami ich zastosowania i wiele innych.

Kurs obejmuje 12 lekcji + czasowniki nieregularne (76 minut nagrań), które w bardzo przystępny i praktyczny sposób objaśniają reguły gramatyczne. Dodatkowo stworzone przez autorów liczne przykłady i ćwiczenia praktyczne pozwalają utrwalić omawiane w treści kursu zagadnienia.

Do plików mp3 dołączony jest oczywiście podręcznik (48 stron), który zawiera pełne teksty wszystkich reguł wraz z przykładami i tłumaczeniami, odpowiedzi do ćwiczeń oraz dodatkowe zadania.

Dla kogo jest kurs - Angielski Gramatyka Mp3?

* Dla osób początkujących uczących się języka angielskiego.
* Dla osób chcących poznać gramatykę angielską w ciekawy sposób i wytłumaczoną na konkretnych przykładach.
* Dla osób średnio zaawansowanych, które znają już podstawy gramatyki a chcą utrwalić swoją wiedzę słuchając lekcji Mp3.
* Dla osób szukających alternatywy do tradycyjnych kursów w szkołach językowych.
* Dla osób zapracowanych, nie mających czasu na naukę języka (kursy mp3 są idealne do nauki ze słuchu nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków)
* Dla uczniów szkół (liceum, gimnazjum itd) - w celu utrwalania wiedzy zdobytej podczas lekcji w szkole.

Jak się uczyć z kursem - Angielski Gramatyka Mp3?

Lekcji mp3 z kursu wystarczy słuchać, nie jest konieczne wykonywanie dodatkowych ćwiczeń. Kursu możesz słuchać w każdej chwili, nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków (wystarczy wgrać lekcje kursu na telefon, odtwarzacz Mp3, lub po prostu nagrać na płytę CD i uruchomić na dowolnym sprzęcie grającym.

Warto jednak bardziej zaangażować się w naukę i uważnie wysłuchać omówień poszczególnych zasad gramatycznych i powtarzać za angielskim lektorem podane przykłady. Jeżeli nie jesteśmy pewni, co usłyszeliśmy, możemy zajrzeć do podręcznika, który jest dołączony do audiobooka i porównać nagranie z tekstem. Przy tej okazji warto zwracać uwagę na angielską pisownię. Bardzo skutecznym sposobem nauki jest również przesłuchanie kursu przy okazji śledząc tekst w podręczniku (lepsze zapamiętywanie zasad, zwrotów i słówek dla osób będących wzrokowcami).

W celu utrwalenia poznanych reguł należy, wzorując się na podanym przykładzie, wykonać ćwiczenia następujące po każdej lekcji. Odpowiedzi do kolejnych zadań podane są w nagraniu. W podręczniku znajdziesz również dodatkowe ćwiczenia wraz z rozwiązaniami oraz tłumaczenia .

Warto także wracać do kursu w odstępie kilku tygodni, w celu przypomnienia sobie najważniejszych zagadnień i powtórnego przećwiczenia omawianych reguł w praktyce.

Osoby średnio zaawansowane mogą potraktować kurs jako wygodną formę przypomnienia sobie najważniejszych reguł.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak najtaniej i najwygodniej otrzymać kurs gramatyki mp3?

Opisywany Audiokurs najkorzystniej zamówisz na stronie:
ANGIELSKI Gramatyka MP3 (Zamawiam)

* Cena kursu angielskiej gramatyki (12 lekcji Mp3 + podręcznik Pdf)
to zaledwie - 16,90 zł - pomyśl to równowartość zaledwie jednej godziny lekcyjnej (45' minut) w tradycyjnej szkole językowej.

* Ponieważ pliki Mp3 otrzymasz na e-mail w ciągu 3 minut po złożeniu zamówienia - oszczędzasz nie tylko czas ale również pieniądze (nie płacisz za przesyłkę), Kurs Mp3 otrzymujesz taniej niż w przypadku wersji na płycie CD w dodatku bez czekania na dostawę i wychodzenia z domu.

* Na stronie, którą podałem otrzymujesz również gwarancję najniższej ceny oraz 100% gwarancję satysfakcji (jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić otrzymując zwrot zainwestowanych pieniędzy). - Nie Trać czasu! Słuchaj i ucz się angielskiej Gramatyki!

Zobacz również inne: Kursy angielskiego Mp3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies