Słownik PDF (Angielsko - Polski i Polsko - Angielski) z Gramatyką

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 8 listopada 2010

Słownik PDF (Angielsko - Polski i Polsko - Angielski) z Gramatyką

SŁOWNIK PDF - Szybkie i skuteczne wyszukiwanie haseł.
Jeśli bardzo często potrzebujesz korzystać ze słownika języka angielskiego, pracując na komputerze to musisz poznać zalety słownika polsko - angielskiego w PDF.

Dlaczego w tym przypadku słownik PDF (w postaci ebooka)
jest lepszy od tego tradycyjnego słownika książkowego...?

Przede wszystkim oferuje szybkie i bardzo wygodne odnajdywanie konkretnego słowa do tłumaczenia. W tradycyjnym słowniku musimy kartkować wiele stron, aby znaleźć interesujące nas słowo. Słownik PDF otwierany jest w programie Adobe Reader i aby wyszukać interesującą nas frazę lub słowo wystarczy ją wpisać w okno wyszukiwania i kliknąć przycisk wyszukaj, aby przed oczami ukazał się nam szukany wyraz. Jest to o wiele szybsza forma wyszukiwania potrzebnych nam słów w słowniku języka angielskiego. Kolejną zaleta jest możliwość szybkiego drukowania jeśli nie całego słownika, to przynajmniej pojedynczych kartek z wyrazami, które szczególnie Cię interesują. Forma słownika w postaci ebooka jest naprawdę bardzo wygodna.

Przykład wyszukiwania dla słowa: abounding na poniższym obrazku.


Dlatego jeśli często tłumaczysz teksty, bądź potrzebujesz korzystać ze słownika angielskiego podczas pracy przy komputerze, słownik w PDF będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Możesz mieć go otwartego w tle i korzystać z niego w szybki i praktyczny sposób.

Szczególnie polecanym przez użytkowników słownikiem PDF:
Słownik: Angielsko - Polski i Polsko - Angielski od wydawnictwa Europa.

Został on przygotowany z myślą o osobach rozpoczynających naukę języka angielskiego oraz poszerzających znajomość tego języka.

  • W części hasłowej znajduje się ok. 60 000 haseł wzbogaconych o hasła podrzędne, zwroty i wyrażenia.
  • Słownik, przeznaczony dla uczniów, studentów i innych osób zainteresowanych nauką języka angielskiego, jest przydatny na wszystkich poziomach językowych.
  • Zawiera ogromny i różnorodny zbiór wyrazów oraz zwrotów językowych wraz z objaśnieniami ich znaczeń i podaniem wymowy.
  • Forma słownika jest prosta i zrozumiała. W wielu hasłach zamieszczono skróty i kwalifikatory, które określają kontekst użycia danego wyrazu.
  • w sumie ponad 960 stron.
Język angielski rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego też obok wyrażeń literackich słownik zawiera wyrazy i zwroty potoczne oraz nazwy zjawisk i pojęć związanych z osiągnięciami współczesnej nauki oraz z gwałtownymi przemianami w życiu politycznym, ekonomicznym i społecznym. Dodatkowo, hasła główne zawierają zwroty typowe dla brytyjskiego angielskiego lub amerykańskiego języka angielskiego.

Słownik składa się z dwóch zasadniczych części: polsko−angielskiej i angielsko−polskiej. Dodatkowo zawiera część gramatyczną wyjaśniającą zasady tworzenia i użycia najważniejszych form gramatycznych.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1 komentarz :

  1. How to play the game online - TricktoActionTips
    The game 후스코어드 itself is similar to 메이저 standard casino games. 꽁 머니 홍보 You select four 원 엑스 벳 cards at random, and then 토토 라이브스코어 there are 10 cards in each suit of cards.

    OdpowiedzUsuń

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies