LangEffect - Skuteczna nauka słówek angielskich przez Internet.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 2 września 2010

LangEffect - Skuteczna nauka słówek angielskich przez Internet.

W obecnych czasach sposobów na naukę angielskiego słownictwa jest naprawdę bardzo wiele. Dawniej do nauki i powtarzania słówek korzystało się z zeszytu ze słówkami i powtarzało, odsłaniając kolejne linijki. Później wraz z popularyzacją komputerów przyszło oprogramowanie edukacyjne, które można było zainstalować na komputerze i korzystać z niego w domu. Teraz na pomoc ruszają portale internetowe, z których można korzystać wszędzie - w domu, w pracy, na uczelni.

Dlaczego warto uczyć się słówek przez Internet...??
Nauka słówek przez Internet to naprawdę skuteczny i efektywny sposób na poznawanie nowych języków.Umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie – można powtarzać słówka w domu, w pracy, na uczelni. Wystarczy tylko dostęp do internetu, dlatego dzisiaj opiszę rekomendowany przez nas serwis e-lerningowy Langeffect, który skupia się przede wszystkim na nauce słówek. Oferuje on naprawdę spore możliwości dlatego warto mu się bliżej przyjrzeć.

Jakie możliwości daje Ci serwis Langeffect...?
Korzystając z Langeffect masz możliwość nauki nie tylko języka angielskiego, ale również niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego w bardzo i niebanalny sposób. LangEffect umożliwia intensywną naukę słówek na kilka ciekawych sposobów.
Można robić to na zasadzie przypominania sobie tłumaczeń kolejnych wyrazów, które wyświetla serwis. Np. na ekranie pojawia się wyraz "drzwi" w języku angielskim. Naszym zadaniem jest przypomnienie sobie prawidłowej odpowiedzi i kliknięcie na przycisk "Sprawdź". Serwis wyświetla wówczas prawidłową odpowiedź, a następnie oczekuje na przyznanie mu się, czy znaliśmy tą odpowiedź, czy nie.

Jeśli ktoś chce lepiej nauczyć się pisowni różnych słówek, może uczyć się w bardziej klasyczny sposób. Serwis zadaje pytanie, np. o nasze "drzwi" w języku angielskim. Wystarczy wówczas wpisać na klawiaturze całe słówko. Serwis sprawdzi, co czy wpisane słowo jest prawidłowe. Aby nieco ułatwić naukę w tym trybie można włączyć ignorowanie wielkości liter, czy też rodzajników.

Autorzy nie zapomnieli również o tzw. multiple-choice question, czyli trybie, polegającym na wybraniu jednej prawidłowej odpowiedzi z kilku podanych. Ucząc się w ten sposób można lepiej zapamiętać słownictwo, odróżniając jedne wyrazy od innych i zapamiętując ich różnorodne znaczenia.

Podczas nauki można ustalić sobie poziom trudności: dla początkujących (Preliminary - odpowiednik poziomów A1, A2), średnio-zaawansowanych (FCE - odpowiednik poziomów B1, B2) i zaawansowanych (CAE - odpowiednik poziomu C). Można także ustalić liczbę słówek do nauki podczas jednej lekcji, do utrwalenia i do testu.

Dlaczego warto założyć konto w serwisie LangEffect...?
Po utworzeniu swojego konta w serwisie LangEffect natychmiast i bez żadnych opłat otrzymasz: twoje osobiste konto, dostęp do 4 tematów lekcji kursu nauki słówek, dostęp do 2 tematów lekcji videokursu. Otrzymasz również możliwość korzystania ze Społeczności LangEffect, w której poznasz wielu ciekawych ludzi i będziesz mógł z nimi porozmawiać. Otrzymasz również pełny dostępu do forum użytkowników i czata, gdzie możesz dyskutować i wymieniać się doświadczeniami. Oczywiście kiedy założysz swoje konto, serwis LangEffect zapamiętywać będzie Twój postęp nauki, wszystkie ustawienia oraz wpisane przez nas słówka. Dzięki temu nie będziemy musieli za każdym razem uczyć się słówek, które już wcześniej opanowaliśmy.

Aby uzyskać dostęp do pełnych możliwości serwisu potrzebne będzie wykupienie abonamentu.
Abonament w LangEffect wiąże się z kosztem 19,99 złotych za dwa miesiące dostępu. Niektórzy będą woleli w tej cenie zakupić program na płycie CD, inni stwierdzą, że dostęp z każdego miejsca, możliwość rywalizacji z innymi i ciągły rozwój serwisu to dla nich lepsza oferta.

Co otrzymamy po wykupieniu abonamentu...?

1). Dostęp do 100% możliwości serwisu.
2). Dostęp do bazy ponad 10000 profesjonalnie przygotowanych słówek z 77 różnorodnych tematów z wybranego języka.
3). Możliwość tworzenia plików MP3 ze słówkami Twórz pliki MP3 ze słówkami, które później można wykorzystać wgrywając np na przenośny odtwarzacz MP3.
4). Dostęp do wszystkich videokursów z nauką ze słuchu, ćwiczeniami leksykalnymi i gramatycznymi w 3 poziomach trudności.
5). Możliwość dopisywania własnych słówek i tematów przy pomocy wygodnego Edytora. Możesz korzystać również ze słówek udostępnionych przez innych użytkowników.
6). Dostęp do gier językowych, które jednocześnie ucza słówek oraz przygotowują Twój umysł do efektywniejszej nauki języka!

Moim zdaniem warto bliżej poznać możliwości serwisu LangEffect. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na naukę słówek angielskich (i nie tylko) zdecydowanie powinieneś dołączyć do społeczności LangEffect. - Przejdź na stronę Portalu

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Przeczytaj opinie tych, którzy skorzystali z możliwości serwisu.

"Znakomity kontakt, błyskawiczna aktywacja konta, zero kłopotów z logowaniem, atrakcyjny system nauki!"
- Andrzej

"Serwis spełnił wszystkie oczekiwania - zabawa i nauka jednocześnie!" - Misiek
"Wszystko w jak najlepszym porządku. Ten kurs pozwoli mi na przypomnienie sobie języka, którego już kiedyś się uczyłem. POLECAM!" - Extreem
"Profesjonalizm w każdym aspekcie! Znakomite tempo, towar pełna satysfakcja. Nic dodać, nic ująć. Z przekonaniem i zadowoleniem GORĄCO POLECAM!!!" - Mastarex

AKTUALIZACJA do wpisu - wrzesień 2013r

Jak każdy wie na rynku e-learningu bardzo szybko zachodzą zmiany, powstają coraz to nowe kursy i strony do nauki języka angielskiego nowoczesnymi i multimedialnymi metodami. Na chwilę obecna zdecydowanie najbardziej przyjaznym i polecanym przeze mnie serwisem do  nauki angielskich słówek jest Portal Angielski eTutor. Dlatego jeżeli chcesz uczyć się słówek szybko i skutecznie to polecam Ci założenie darmowego konta w na portalu eTutor i osobiście wypróbować moduł nauki angielskich słówek online. 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------

1 komentarz :

  1. Fajny serwis dla odpornych, powtórki, zapamiętywanie trudnych słówek. Naprawdę byłem zaskoczony, bo pierwsze wrażenie nie było zbyt dobre :-)

    OdpowiedzUsuń

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies