ANGIELSKI GRAMATYKA - ebook z ćwiczeniami (LINGO)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 29 sierpnia 2010

ANGIELSKI GRAMATYKA - ebook z ćwiczeniami (LINGO)


Jak skutecznie uczyć się Angielskiej GRAMATYKI?

Chcesz skutecznie i szybko powtórzyć gramatykę angielską? Potrzebujesz kompendium, po które zawsze możesz sięgnąć , żeby sprawdzić poprawność użytej konstrukcji czy przypomnieć sobie potrzebną regułę? Wolisz mieć pewność, że przedważnym egzaminem w jednej książce znajdziesz wyczerpujące wyjaśnienia wszystkich istotnych zagadnień gramatycznych?

Do tego celu najbardziej polecane przez wszystkich jest:

Książka przeznaczona jest dla uczniów, maturzystów, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych, a także wszystkich chcących utrwalić i poszerzyć znajomość angielskiej gramatyki. Uwzględnia materiał wymagany na nowej maturze oraz egzaminach takich jak First Certificate in English czy Certificate in Advanced English. Składa się z dwudziestu trzech rozdziałów, klucza do ćwiczeń oraz spisu czasowników nie regularnych. Każdy rozdział został rozplanowany z uwzględnieniem stopnia trudności. Z „Repetytorium” można więc korzystać na każdym etapie nauki. Może ono także służyć na uczycielom języka angielskiego przy układaniu i prowadzeniu zajęć gramatycznych.

Każdy rozdział obejmuje wstępną charakterystykę zagadnień, którym jest poświęcony, część teoretyczną przed stawiającą odpowiednie reguły gramatyki, zilustrowaną przykładami wraz z ich tłumaczeniem na polski, zestaw ćwiczeń utrwalających oraz quiz pozwalający sprawdzić zdobytą wiedzę. Wszystkie te elementy są graficznie wyróżnione, co ułatwia naukę i sprawia, że tekst jest przejrzysty. Język wykorzystywany w publikacji oparty jest na współczesnej angielszczyźnie brytyjskiej. Przykłady należą przeważnie do języka mówionego (ale nie na zbyt kolokwialnego), choć nie zaniedbano również języka bardziej starannego. W uzasadnionych przypadkach pojawiają się tak że zwroty zaczerpnięte z amerykańskiej wersji języka angielskiego. Jak wiadomo, wszelkie zasady gramatyczne to nie dogmaty, ale prawidłowości za obserwowane w żywej, ciągle rozwijającej się mowie. To tłumaczy zjawisko wyjątków, które wprawdzie nie podważają potrzeby znajomości uniwersalnych reguł, ale występują i należy o nich wiedzieć. Ten aspekt również został uwzględniony w książce.

Uczmy się gramatyki! Nie tylko dla tego, że by dobrze zdać egzamin. Przede wszystkim po to, by lepiej posługiwać się językiem angielskim.

Główne zalety repetytoriów Lingo:

- praktyczne podejście do nauki
- zgodność z wymaganiami na egzaminach: Nowa Matura, FCE, CAE
- przejrzysty i bardzo czytelny układ oraz starannie przygotowana szata graficzna książki (ebooka)
- ćwiczenia i quizy ułatwiające opanowanie materiału, zawsze z kluczem
- pomoc zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych
- przystępna cena

--------------------------------------------------------------------------------------------

Data wydania: 01.10.2008
Język publikacji: polski

Ilość stron: 296

Wydawca:
Wydawnictwo Lingo Sp. J.

ANGIELSKI GRAMATYKA (Repetytorium) - POBIERZ

Każdy produkt z naszej oferty wysyłamy gratis- w 5 minut

http://e-nexto.com.pl/koszyk.PNG

--------------------------------------------------------------------------------------------
Przeczytaj opinie tych, którzy skorzystali z repetytorium Wyd. Lingo dotyczącego angielskiej gramatyki

Ocena:5 - Tomasz P | 2009-03-31
REWELACJA!!!!!!!!!!! Dalek 5*, bo nie ma opcji 6* :). Niemniej jest to według mnie IDEAL ksiązki, a przy tym bombowa cena! (do 20zl). Najlepsza książka jaka widziałem do nauki gramatyki j.angielskiego od samego początku do co najmniej mocnego średniego poziomu zaawansowania! Na 300str wszystko ZNAKOMICIE rozpisane oraz ukazane, a do tego kilka przykładów po KAŻDYM temacie, a na końcu bloku tematycznego krotki quizz/test.Jeśli szukacie książki "od zera" wszystko tłumaczącej odnośniegramatyki (nie ma scenek sytuacyjnych, zwrotów, itp.), to z CZYSTYM SUMIENIEM zdecydowanie polecam te ksiązke!

Jeśli komuś naprawdę potrzeba PORZĄDNĄ książkę za bdb cenę, to zdecydowanie polecam (nawet wersje papierowa jeśli ktoś nie chce za bardzo męczyć wzroku).

"przeznaczona jest dla wszystkich uczących się języka angielskiego, a zwłaszcza uczniów, studentów, maturzystów i osób przygotowujących się do egzaminów językowych. Repetytoria przygotowane zostały przez uznanych specjalistów-filologów i praktyków-nauczycieli, przy współpracy native spkeakerów. praktyczne podejście do nauki. Główne zalety repetytorium: zgodności z wymaganiami na egzaminach: Nowa Matura, FCE, CAE, przejrzysty układ oraz staranna szata graficzna, ćwiczenia i quizy ułatwiające opanowanie materiału, zawsze z kluczem; wszystkie istotne zagadnienia gramatyki angielskiej od części mowy, przez czasy i ich zastosowanie, po mowę zależną i zdania warunkowe; dla początkujących i zaawansowanych"
TEN OPIS JEST ZGODNY z RZECZYWISTA zawartościa książki (co nie tak często się zdarza obecnie!). Gratulacje dla wydawnictwa LINGO za znakomita (zajefajna) pozycje!

Ocena:5 - Ewa Kulik | 2009-04-26
Bardzo praktyczne repetytorium. Olbrzymim atutem są testy sprawdzające, które zawierają wyjaśnienia błędnych odpowiedzi.


Ocena:5 - Rita | 2009-07-06
wyczerpująca gramatyka dla wytrwałych. polecam

Ocena:5 -
Monika Gnyp | 2009-09-08
Świetna książka dla osób mających niewiele czasu na naukę. Zwięzłe i na temat, w przystępnej cenie. Polecam

Ocena:5 - Wojciech Kaleta
| 2009-01-18

Bardzo ciekawe pozycje książkowe do wyboru w super cenach. Nie trzeba czekać kilku dni na przesyłkę tylko w oka mgnieniu jest wszystko na dysku. Fajna sprawa :)

---------------------------------------------------------------

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies