PORADNIK - Jak szybko nauczyć się angielskiego? - EBOOK

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 14 lipca 2010

PORADNIK - Jak szybko nauczyć się angielskiego? - EBOOK

Jak szybko nauczyć się angielskiego?

Poradnik (EBOOK - PDF)

Najlepsze porady jak zorganizować naukę języka angielskiego, aby uczyć się szybko i skutecznie. Poznaj porady autorstwa Anny Piekarczyk, dzięki którym poznasz metody, strategie i techniki dzięki którym zaczniesz szybko mówić po angielsku. Kiedy połączysz je razem i stworzysz własny styl nauki, to wkrótce zauważysz wspaniałe efekty.

Niniejsza publikacja - Jak szybko nauczyć się angielskiego jest odpowiedzią na często zadawane pytanie:

„Czy kiedyś nauczę się mówić płynnie po angielsku?”.

Otóż odpowiedź jest prosta: „TAK!”. Wystarczy tylko w swojej nauce zastosować kilka ważnych metod, strategii oraz technik, aby móc osiągnąć ten cel. Wiele osób twierdzi, że język angielski w stopniu biegłym jest nie do opanowania. To nieprawda. Tylko brak motywacji i systematyczności uniemożliwia nam naukę.

Gramatyka angielska, słownictwo, słuchanie i czytanie to umiejętności bardzo ważne, jednak mówienie po angielsku jest najbardziej potrzebną nam umiejętnością, którą można wyćwiczyć bardzo prostymi sposobami. Korzystając z tej e-książki efekty uczenia się języka mówionego zauważysz po 3-4 miesiącach. Po miesiącu jednak poczujesz większą pewność mówienia.

Zaczynając naukę języka angielskiego mówionego przedstawiam kilka ważnych informacji:

• Pierwsze 2 miesiące to czas ciężkiej pracy. Musisz się przestawić na język obcy i mieć z nim żywy kontakt. Pamiętaj, że język możesz wchłonąć tylko podczas intensywnej nauki.

• Przez najbliższe 3 miesiące musisz być bardzo dociekliwy oraz interesować się niemal wszystkim, a przy tym myśleć w obcym języku. Musisz zadawać wiele pytań i sam na nie odpowiadać.

• Korzystaj z iPoda lub MP3. To bardzo ułatwi ci naukę.

• Nie stosuj tylko jednej metody, techniki, czy strategii. Urozmaicaj swoją naukę.

• Najlepszym i najszybszym źródłem materiałów językowych jest Internet.Te i wiele wiele innych wskazówek oraz pomocnych rad znajdziesz w poradniku, którego możesz pobrać poniżej. Dzięki zastosowaniu wskazówek w nim zawartych nauczysz się mówić szybko i naturalnie oraz całkowicie usunąć barierę językową.

Nie trać czasu - poznaj najskuteczniejsze metody nauki angielskiego!Autor: Anna Piekarczyk
Data wydania: 15.09.2009

Język publikacji: polski

Liczba stron: 54Darmowy fragment : Pobierz - Za Darmo
Wydawca:
Eprofess


JAK SZYBKO NAUCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO - PORADNIK (ebook)
------------------------------------------------------------------------------------------

Zobacz również video 
Jak szybko nauczyć się rozumieć angielski?

Zobacz stronę: Angielski 1000 słów
------------------------------------------------------------------------------------------
eTutor.pl

5 komentarzy :

 1. nauka języka na poziom FCF może trwać 500/600 godzin,

  OdpowiedzUsuń
 2. polecam kurs, może być bardzo pomocny w nauce samodzielnej

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa pozycja. Będę musiała sprawdzić.

  Ja czytałam jeszcze na tej stronie: effortlessenglishclub.pl/92/ , że warto zrobić z nauki zabawę, dzięki czemu można się szybciej uczyć.

  Po drugie czytałam, że warto także dużoo słuchać. Szczeólnie filmów z napisami i podcastów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio na polskim rynku pojawił się nowy kurs i który według mnie bije na głowę wszystkie inne metody.Cały kurs składa się z interaktywnych filmów z lektorem.Kurs jest aktualnie hitem w Stanach Zjednoczonych i wiele osób uczy się tą metodą.Na stronie trzeba się zarejestrować i wykupić kurs Interation,bardzo łatwo przysfaja się frazy,polecam,uczę się 2-gi miesiąć z ogromnymi rezultatami.
  Stronka : http://topenglishcourse.pl/
  ja uczyłem się z http://topenglishcourse.pl/ i naprawdę pomogło

  OdpowiedzUsuń
 5. jak szybko nauczyć się angielskiego
  Witajcie,
  Podzielcie się swoimi efektywnymi sposobami na szybką i przyjemną naukę języka angielskiego:)
  Moje aktualne sposoby to:
  • powtarzanie gramatyki poprzez piosenki JJ English na YouTube
  • oglądanie raz w tygodniu krótkich filmów + quiz na Engvid
  • powtarzanie słówek grając w App JJ English
  • aktywność na fb grupie "English for Women"
  Miałam problemy z studiowaniem języka angielskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam na forumie Preply.
  http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737
  Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka angielskiego online z nośnikami mowy"nativespeaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo!
  Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm.
  Indywidualne podejście.
  Wykwalifikowani wykładowcy !
  nauka przez Skype jest bardzo efektywna !
  Rezultat nie zmusi czekać!
  Polecam bardzo !

  OdpowiedzUsuń

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies