ANGIELSKI na MP3 - Kurs Mp3 - Idealny na początek...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 4 maja 2010

ANGIELSKI na MP3 - Kurs Mp3 - Idealny na początek...


IDEALNY NA POCZĄTEK
Audio Kurs - Angielski na Mp3


Planujesz naukę języka angielskiego...? chcesz przypomnieć sobie podstawy...? zastanawiasz się od czego zacząć...? Na początek idealnym rozwiązaniem będzie angielski kurs podstawowy przeznaczony dla osób, które chcą szybko i samodzielnie nauczyć się języka angielskiego i przygotować się do podróży.

Dlaczego akurat ten kurs jest idealny na początek...?


- 1000 najważniejszych słówek i zwrotów
...
dzięki niemu nauczysz się 1000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień ? teraz już samodzielnie zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój, zapytasz o drogę i bez problemu poradzisz sobie w każdej sytuacji!

- gramatyka
...
mini-podręcznik w postaci pliku pdf - zawiera najważniejsze informacje gramatyczne.

- ćwiczenia utrwalające...
w nagraniu, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

- profesjonalne dialogi i wysoka jakość nagrań
...
wszystkie rozmowy i dialogi pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

- atrakcyjna forma nauki...
Angielski Kurs podstawowy mp3 jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanujesz podstawy języka i zaczniesz rozmawiać swobodnie!


Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń najczęściej używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, praca, najbliższe otoczenie) a także porozumiewanie się w tym zakresie.

Nie trać czasu ucz się!

Data wydania: 01.05.2007
Język publikacji: polski

Długość nagrania: 11 lekcji (74 min.) + podręcznik 40 stron

Wydawca: EDGARD


ANGIELSKI na MP3 (kurs dla Początkujących) - POBIERZ
---------------------------------------------------------------
Przeczytaj opinie tych, którzy skorzystali kursu dla początkujących

Ocena:5 -Dorota Gogler | 2009-12-17
Jestem bardzo zadowolona z zakupu ,na pewno kupie inne książki z tej serii bo wszystko jest jasne, proste i zrozumiałe. Sam zakup książki to jak mrugnięcie okiem szybko i płynnie, zamawiasz, płacisz i otrzymujesz link, ściągasz książkę i uczysz się. Szczerze wszystkim polecam.

Ocena:5 - Andreas Wojtczak | 2009-06-05

Świetny kurs dla początkujących ale także dla wszystkich którzy chcą sobie przypomnieć i odświeżyć swoja znajomość angielskiego.Bardzo polecam.


Ocena:5 - Marcin Kwaśny | 2009-05-28

Idealny zestaw dla osób, które niewiedza na początku jak czytać poszczególne słowa. W tym kursie mamy słowo mówione, jak i pisane, czyli doskonale połączenie na start z językiem angielskim!!!


Ocena:5 - Wojciech Czapka | 2009-02-23
Kurs bardzo dobry dla osób po raz pierwszy stykających się z językiem angielskim lub chcących przypomnieć sobie podstawy języka i słownictwa po dłuższym czasie nieużywania języka angielskiego. Dobry zakup za niewysoką cenę.

Ocena:5 - Halina Silińska | 2009-01-28
Kurs przygotowany jest profesjonalnie. Lektorzy prowadzą lekcje wyraźnie i przejrzyście. Po każdym zwrocie lub zdaniu jest pauza na powtórkę przez ucznia. Lekcje można przesłuchiwać w nieskończoność, co jest dużym plusem dla osób, które mają małe zdolności językowe.

Ocena:5 - Ewa Owczarek | 2008-12-12
Kurs dostępny w formie cyfrowej jest naprawdę przydatny, szczególnie do nauki języka obcego, gdzie ciągle powtarzany jest przyswajany. Jest to naprawdę świetny sposób na naukę . Gorąco polecam!!!

Ocena:5 - Ewa Owczarek | 2008-12-12
Bardzo dobra publikacja, umożliwiająca wprowadzenie oraz zainteresowanie językiem angielskim. Co ciekawe jest nastawiona na różne preferencje nauki tzn. dla słuchowców, wzrokowców. Ja mam na przykład podzielone tendencje nauki, lubię słuchać i jednocześnie widzieć to co jest mówione. Uczy także pisowni. Jak dla laika i osoby mającej problemy w nauce języków jest bardzo dobrą publikacją. Oczywiście potrzebna jest systematyczność i cierpliwości, w przeciwnym wypadku na niewiele przyda się ten kurs.
---------------------------------------------------------------

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies