Nauka angielskiego - Dlaczego kursy MP3...?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 12 kwietnia 2010

Nauka angielskiego - Dlaczego kursy MP3...?

Zalety kursów angielskiego na Mp3 - Audiobooki

- Skuteczność :
Oprócz ćwiczeń jak w tradycyjnej książce możesz słuchać i ćwiczyć poprawną angielską wymowę z profesjonalnym lektorem.

- Wygodna forma nauki :
Format mp3 umożliwia naukę języka angielskiego w dowolnym miejscu i czasie np: podczas podróży, jadąc samochodem, w drodze do pracy lub podczas codziennych obowiązków. Pliki mp3 można nagrać na płytę lub wgrać na komórkę lub odtwarzacz mp3, aby móc wykorzystać każdą wolną chwilę do nauki wybranego języka.

- Niski koszt :
Kurs na mp3 kosztuje zazwyczaj nie więcej niż 20-30zł to średni koszt jednej godziny nauki języka angielskiego w szkole językowej.

- Natychmiastowa dostawa (bez wychodzenia z domu)
Kursy mp3 są w formie "do pobrania" czyli otrzymujesz je prosto na swój komputer, bez wychodzenia z domu, kosztów przesyłki oraz długiego oczekiwania na przesyłkę.

---------------------------------------------------------------
Zobacz co o kursach angielskiego na MP3 piszą osoby, które skorzystały już z kursów mp3:

Ocena:5 - Arkadiusz Czurak | 2009-09-19
- Angielski MP3 - konwersacje dla początkujących

Materiał bardzo dobrze opracowany, wszystko jasne i klarowne, znakomite by przypomnieć sobie podstawy angielskiego jak również dla małych dzieci, które dopiero zaczynają swoja przygodę z tym językiem. Satysfakcja gwarantowana ;)

Ocena:5 - Dorota Gogler | 2010-01-17
- Angielski MP3 - audiokurs dla początkujących

Jestem bardzo zadowolona z zakupu ,na pewno kupie inne książki z tej serii bo wszystko jest jasne, proste i zrozumiałe. Sam zakup książki to jak mrugnięcie okiem szybko i płynnie, zamawiasz, płacisz i otrzymujesz link, ściągasz książkę i uczysz się. Szczerze wszystkim polecam.

Ocena:5 - Hanna Seweryn | 2009-05-28
- Angielski MP3 - konwersacje dla średnio-zaawansowanych

To kolejny kurs audio zakupiony przeze mnie firmy EDGARD - myślę, za to wystarczająca rekomendacja dla tego produktu!!! Jestem bardzo zadowolona z efektów nauki. Oczywiście szczerze polecam ten produkt, jak i inne pozycje do nauki języka. Firma NEXTO wykazała się doskonałą obsługą!!!

Ocena:5 - Tomasz Urbanek | 2010-02-25
- Angielski MP3 - angielski raz a dobrze (audiokurs)

Polecam tę pozycję. Pomocna książeczka do nauki języka na poziomie nawet przed średniozaawansowanym. Ciekawa forma powtórek pozwala utrwalić słownictwo przerabiane w 6 ostatnich rozdziałach. Słownictwo oceniam na bardzo współczesne. Nie wszędzie można takie spotkać. Dialogi z każdą lekcją są trudniejsze ale na tym polega właśnie nauka. Jeszcze raz - POLECAM.

Ocena:5 - Barbara Kurzak | 2009-01-26
- Angielski MP3 - niezbędne zwroty i wyrażenia

Wreszcie znalazłam kurs, który odpowiada mi pod każdym względem. Odpowiedni zakres tematyczny i dobrze dobrane do tematu przykłady (takie jakie chciałoby się znać rozmawiając na dany temat). Dobre tempo lektorów. Ja jestem tym kursem zachwycona.

Ocena:5 - Agnieszka Wiśniewska | 2009-10-14
- Angielski MP3 - konwersacje dla zaawansowanych

Postanowiłam kupić Konwersacje dla Zaawansowanych, bo chociaż od 3 lat jestem za granicą wciąż miewam problemy ze zrozumieniem innych osób mówiących po angielsku.

Nagrań słucham głównie w drodze do pracy, nie przywiązując zbytniej wagi do powtarzania czy zapamiętywania. Poświęcam na słuchanie nie więcej niż 20 do 40 minut dziennie.

Po około dwóch tygodniach mój szef zwrócił mi uwagę, że mój język angielski stał się bardziej płynny, naturalniejszy. Coraz mniej czasu poświęcam na odnajdywanie w pamięci słów czy zwrotów angielskich, znacznie łatwiej przychodzi mi zrozumienie innych osób.

Wielu moich anglojęzycznych znajomych jest pod wrażeniem, że w ciągu kilku dni stałam się o wiele bardziej kontaktowa. Zdecydowanie łatwiej jest mi nawiązać rozmowę.

Polecam Konwersacje dla Zaawansowanych dla wszystkich, którzy nie mają czasu czy sił na książkowe kursy.
Na pewno nie zawiedziecie się!!
Dziękuję i pozdrawiam


Ocena:5 - Bartosz Bieńko | 2009-05-31
- Angielski MP3 - Bussiness English

Bardzo dobra rzecz dla tych, którzy chcą rozwinąć słownictwo biznesowe i osłuchać się z nim - to, do czego można się przyczepić to sposób dobierania słówek do tłumaczeń przed każdą lekcją - nie wiem na jakiej zasadzie się to odbywało, ale oprócz tych rzeczywiście przydatnych, wiele jest również tych zupełnie oczywistych i nie potrzebnych (np. to produce - produkować - na tym poziomie chyba wszyscy takie rzeczy wiedzą) kosztem niektórych rzeczywiście przydatniejszych. Ale to szczegół, a same wydawnictwo na pewno warte polecenia.
---------------------------------------------------------------

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zobacz koniecznie (najpopularniejsze tematy)

PORTAL ANGIELSKI MP3 - Szybka Nauka Języka Angielskiego (Lekcje i Kursy na MP3)Kursy angielskiego na mp3 to najlepsza forma nauki dla osób początkujących, które mają mało czasu lub ograniczone finanse na intensywną naukę angielskiego w szkole językowej. Wykorzystując lekcje angielskiego w plikach Mp3 możesz uczyć się języka nie tylko w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków, w drodze do pracy, podczas urlopu, podróży, prowadzenia samochodu itp. Nauka Angielskiego MP3 to nie tylko nauka angielskich słówek oraz angielskie rozmówki
ale również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w wielu różnych formach tj: Angielski kurs podstawowy Mp3
angielski na wakacje - angielski w podróży - rozmówki angielskie - gramatyka angielska - bussines english - angielski w pracy - niezbędne zwroty i wyrażenia
phrasal verbs - angielski do matury - korepetycje domowe oraz wiele wiele innych.

Wszystkie książki audio (audiobooki) pochodzą od wydawców specjalizujących się w audiokurach do nauki języków obcych. Materiały od DIM, EDGARD, LINGO, CZTERY GŁOWY
to gwarancja skutecznej nauki języka (nie tylko angielskiego). Dodatkowo do wielu audiobooków dołączane są podręczniki (ebooki), które ułatwiają naukę
oraz utrwalają zdobyte podczas słuchania lekcji na mp3 wiadomości.


Kursy angielskiego MP3 (pobierz)

  ©Template by Dicas Blogger . - Serwis ANGIELSKI MP3 • Copyright © 2010-2018 e-neXto.com.pl • All Rights Reserved | Angielski przez Internet - nauka angielskiego online - statystyki | polityka prywatności i cookies